Adja az állatoknak, mert ők biztosan megérdemlik!

2017-02-10

Minden jó szándékú embert bíztatunk: ne hagyja veszni személyi jövedelemadója egy százalékát, hanem fordítsa jótékony célra! Önnek egy percnyi elfoglaltság, Alapítványunknak óriási segítség.

Közeleg az első nevezetes dátum, az egyéni vállalkozók, az ÁFA fizetésre kötelezett őstermelők és magánszemélyek szja-bevallásának határideje: február 25. Ők is rendelkezhetnek adójuk 1%-áról a közhasznú civil szervezetek javára.

Kérjük, ne feledkezzenek meg Alapítványunkról, hiszen az adományokból befolyt összeget – átlátható módon, etikus adománygyűjtő szervezetként - az állatkerti állatok javára fordítjuk! Közhasznú alapítványunk segít abban, hogy állatainknak jusson jutalomfalat, ínyencség, extra vitamin és táplálék-kiegészítő, a legkorszerűbb orvosi eszközökkel gondoskodhassanak egészségi állapotuk megőrzéséről, és kerüljön unaloműző játék is kifutójukba, hogy tevékenyen teljenek napjaik.

Adószámunk: 18008481-2-42