Etikus szervezetnek bizonyultunk

2016-11-03

Kiálltuk a próbát, büszkén jelenthetjük: Alapítványunkat felvették az Adománygyűjtő Szervezetek Önszabályozó Testületébe, így most már papírunk is van róla, hogy etikus adománygyűjtő szervezetnek számítunk.

A tagfelvételi folyamat nem volt könnyű. Civil szervezetünk hosszú és részletes monitorizálási folyamaton ment keresztül. A tagfelvételi eljárás keretében a testület részletesen vizsgálta, hogy szervezetünk kellően átláthatóan gazdálkodik-e, megfelelően bánunk-e a hozzánk érkezett adományokkal, betartjuk-e az Adománygyűjtő Szervezetek Önszabályozó Testület etikai kódexét. Ennek keretében némi változtatásokra is szükség volt honlapunkon: de már minden fontos dokumentumunk nyilvános, az érdeklődők számára elérhető.

Tehát Alapítványunk etikusan és átláthatóan működő civil szervezet, egyértelműen rászolgál adományozói bizalmára.