Ezekért a nyereményekért érdemes tombolázni!

2021-05-13

A vasárnap esedékes virtuális Állatkerti Nevelőszülők Napja alkalmából meghirdetett tombolán nagyon sok, értékes ajándék vár gazdára.

Mindenkinek van a nyerési esélye, aki május 13.-17. között a honlapunk támogatás oldalára legalább 500 Ft-nyi adományt küld. Ez az összeg egy virtuális tombolaszelvény ára. Annyi virtuális tombolajegyet számolunk el egy-egy adományozónak, ahányszor 500 Ft támogatást utal. Egy falatka hal a vidráknak (500 Ft), tehát egy tombolajegyet, egy rakomány banán (2000 Ft) pedig négy esélyt jelent majd a sorsoláson, aki pedig az elefánt babamérleg költségeire 5000 Ft-ot utal, az egyenesen 10 tombola-szelvény szerencsében reménykedő tulajdonosa lesz! Az összeget közvetlenül bankszámlánkra is lehet utalni egészen május 17. délután 4 óráig. Számlaszámunk: 12010611-01714727-00100000 (Kérjük, az utalás közleményében tüntessétek fel az emailcímeteket is!)

Szeretnél egy kellemes hétvégét eltölteni családoddal egy csodálatos erdei környezetben megbúvó egy szuper-szállodában? Fődíjunk nyertese megteheti.

Gyönyörű kézműves termékekből válogatnál kedvedre? Ötvenezer forintnyi értékig már nézegetheti is a kínálatot a második díjunk nyertese?

De a nyereménylistán számos más érdekesség is található a gyógynövényes kozmetikumoktól kezdve

Arun bekeretezett lábnyomáig

mesefigurás ajándékcsomagokig, állatos szobrokig, esernyőkig, ismeretterjesztő- és mesekönyvekig, kertészeti ajándékutalványig. (A részletes listát ld. alább.)

A tombolahúzás május 18-án lesz, a nyertesek nevét és nyereményüket aznap közöljük Facebook oldalunkon. A nyertesekkel azon az email címen vesszük fel a kapcsolatot, amelyet a támogatói oldalon, vagy a banki utalás közleményében megadnak.

Támogatóinknak köszönhetően fantasztikusan gazdag a nyereménylista. Íme:

Fődíj

1

1 db Ajándékutalvány a noszvaji OXIGÉN FAMILY HOTEL 1 éjszakára, 2 felnőtt, 1 gyerek részére félpanziós ellátással, wellness használattal, gyerekanimációs programokkal, az Oxygén Familiy Hotel Superior Hotel, a Sheshe nevű zsiráf ezüst fokozatú támogatójától

II. díj

2

1 db db 50 000 Ft értékű ajándékvásárlási utalvány  az Ekol Logistics Kft, a Rosie nevű pingvin ezüst fokozatú támogatója felajánlásában

III. díj:

3-5

3 db tetszőlegesen választott állatkerti állat prémium örökbefogadási csomagja, az Állatkerti Alapítvány felajánlásában

6-8

3 db Arun lábnyom bekeretezve, az Állatkerti Alapítvány felajánlásában