Fogadóóra a Prémium fokozatú örökbe fogadóknak!

2022-11-07

Igazi Prémium-programot biztosítunk az évente kétszer – májusban és októberben megtartott – nevelőszülői értekezletek mellett azoknak, akit emelt szintű támogatással, azaz minimum 15 ezer forintért fogadtak örökbe állatot Alapítványunknál.

Kicsit megújítjuk a 30 éves Alapítványunk örökbefogadói programjának egyik legkedveltebb tartozékát: a Prémium fokozatú nevelőszülőknek ezentúl nem csak szülői értekezletet szervezünk évente kétszer, a májusi és októberi Állatkerti Nevelőszülők Találkozóján, hanem még egy alkalmat biztosítunk számukra: egy fogadóórát. Ezen már lényegesen szűkebb körben találkozhatnak kedvencük gondozójával, így még bensőségesebb körülmények között érdeklődhetnek örökbe fogadott állatuk hogylétéről. Ezeket a fogadóórákat állatonként külön-külön napokon szervezzük (tehát nem lesz olyan sokadalom, mint az októberi és májusi rendezvényeinken és nem lesznek plusz programok sem), de az adott napon a prémium fokozatú örökbefogadók szintén ingyenesen léphetnek be az Állatkertbe a nevelőszülői kártya felmutatásával.

Az első Fogadóórát a gorillák prémium fokozatú nevelőszüleinek tartjuk, az érintetteket emailben értesítjük az időpontról. A nevelőszülői kártyájukat az adott napra érvényesítjük, - tehát az ingyenes belépéshez el kell hozniuk magukkal. (Ha kísérővel jönnének, az ő számukra természetesen meg kell váltaniuk a belépőjegyet.)

Reméljük, hogy a most indítandó Fogadóóra programunk is népszerű lesz és hozzájárul ahhoz, hogy Prémium fokozatú örökbe fogadóink még inkább szoros kapcsolatot ápolhassanak kedvencükkel.