Leszel a munkatársunk?

2018-04-23

Az Állatkert – ahol Alapítványunk tevékenykedik - a legjobb hely ugyan a világon, mégsem csupa móka, kacagás, itt bizony dolgozni is kell. Éppen ezért munkatársakat keresünk, több munkakörbe is!

Az információs munkatárs elsődleges feladata, hogy mindent tudjon, ami a látogatók és a telefonon érdeklődők számára fontos lehet, s ezt angolul is el tudja mondani. Az ajándékbolti eladó munkaköre eléggé egyértelmű, itt is hasznos a nyelvtudás és a kívánalom a kereskedelmi gyakorlat.

Sokszor van szükségünk önkéntesekre, akik különböző rendezvényeink lebonyolításában tudnának segíteni és olyan fiatalokra, akik animátori munkát tudnának vállalni alkalmanként.

Ha érdekelnek a részletek, jelentkezz az info@allatkertialapítvany.hu email címre írt motivációs levéllel!