Nevelőszülők Találkozója május 11-én, vasárnap!

2014-05-06

Szeretnénk emlékeztetni mindenkit, hogy a soron következő Nevelőszülők Találkozója 2014. május 11-én, vasárnap kerül megrendezésre. Kérjük a meghívót ne felejtsék otthon, hiszen az a nevelőszülők részére egyben belépőjegyként is szolgál.

Program:

11.00 Megnyitó – Nevelőszülőket köszönti prof. dr. Persányi Miklós, az Állatkert főigazgatója és díszvendégünk, Danics Dóra

11.15 Szakvezetéses állatkerti séta, valamint növénykerti érdekességek bemutatása. Indulás a Főkapu térről csoportokban.

12.30 Szülői értekezlet

13.45 Tombola-sorsolás

Egész napos programjaink (9.00-17.00)

Állomásjáték – az Állatkert 5 pontján játékos feladatot oldhatsz meg, ha ügyes vagy egy Bombi szelettel jutalmazunk meg!

Elektromos autók bemutatkozása a Japánkertben

Véradás a Nagy-tó partján a Barlangterem bejáratánál (11:00-16:00)

Véradás feltételeit kérjük olvassák el.

Tombola nyeremények:

Fődíj: Danubius Hilton Budapest felajánlásaként egy éjszaka tartózkodás két fő részére a szálloda egyik panorámás szobájában reggelivel gyertyafényes vacsorával.

Számos nyeremény vár gazdára, többek között: Egészségbérlet a Firstmed Centers Kft-től, értékes könyvek a Tessloff és Babilon kiadótól, Ziegler ostya finomságok, plüss vadállatok a Bear Impex és a Simex Kft-től, belépők az Orczy Kalandparkba, IMAX mozijegyek, valamint az Oázis Kertészeti Kft. utalványai.

A tombolajáték bevételével az alapítvány az állatkifutók berendezésének gazdagítását támogatja.

Az esetleg kialakuló hosszú sorban állás elkerülhető, ha az Alapítvány irodájában elővételben vásárolják meg kísérőiknek a jegyeket. (Minden nap nyitva vagyunk reggel 9 órától 18:30-ig.)

Mindenkit sok szeretettel várunk vasárnap már reggel 9 órától!