Személyesen is és online is tombolázhatsz!

2021-09-29

A vasárnap esedékes Állatkerti Nevelőszülők Találkozója alkalmából most duplán hirdetjük meg a tombolát! Nem csak október 3-án, az Állatkertben lehet majd személyesen tombola szelvényeket venni, hanem a korábbi virtuális nevelőszülői értekezleteken bevezetett online formában is, hogy azoknak is legyen nyerési esélyük, akik nem tudnak eljönni vasárnap.

Támogatóink jóvoltából kétszer annyi értékes nyereményt gyűjtöttünk össze, meghirdetett tombolán nagyon sok értékes ajándék vár gazdára. Sőt, éppen kétszer annyi, hiszen mindkét tombolasorsoláson ugyanaz a nyereménylista, a két legértékesebb díj kivételével. Online tombolázóink fődíja: 1 db Ajándékutalvány a noszvaji OXIGÉN FAMILY Hotelben (1 éjszakára, 2 felnőtt, 1 gyerek részére félpanziós ellátással, wellness használattal, gyerekanimációs programokkal, az Oxygén Familiy Hotel Superior Hotel, a Sheshe nevű zsiráf ezüst fokozatú támogatójától), míg az állatkerti sorsoláson a Hilton Hotel felajánlásában 2 főre szóló vouchert lehet nyerni a  Sunday Brunch a LÁNG Bistro & Grill Éttermbe. Ebből a nyereményből viszont kettőt sorsolunk ki, támogatónk jóvoltából. (A Voucherek 2022.03.30-ig beválthatóak a LÁNG Bistro & Grill Étterembe.)

A virtuális tombola nyereményeinek élén áll még az Ekol, Rosie pingvinünk ezüst fokozatú örökbe fogadójának felajánlásában egy 30 000 Ft értékű Bookline ajándékkártya, a helyszíni sorsoláson pedig egy Feldobox családi élmény csomag + Ekol ajándékcsomag szerepel.

De a nyereménylistán számos más érdekesség is található a gyógynövényes kozmetikumoktól kezdve Arun és Zulu bekeretezett lábnyomáig, értékes színházjegyekig, mesefigurás és plüss ajándékcsomagokig, a Down Alapítvány kézműves termékeiig, ismeretterjesztő- és mesekönyvekig, kertészeti ajándékutalványig. (A részletes listát ld. alább.)

De lássuk, mit is kell tenniük azoknak, akiknek valamelyik nyereményre fáj a foguk!

Azok, akik személyesen részt vesznek a vasárnapi Állatkerti Nevelőszülők Találkozóján az állatkertben, itt a helyszínen vehetnek tombolaszelvényt 9-14:15 között, darabonként 500 Ft-os áron. A tombolahúzás 14:30-kor lesz a főtéren.

Megsokszorozhatja nyerési esélyeit az, aki az online tombolára (is) benevez! Aki október 1. (péntek) és 4. (hétfő) 18 óráig a honlapunk támogatás oldalára (http://www.allatkertialapitvany.hu/tamogatas/)  legalább 500 Ft-nyi adományt küld. Ez az összeg egy virtuális tombolaszelvény ára. Annyi virtuális tombolajegyet számolunk el egy-egy adományozónak, ahányszor 500 Ft támogatást utal.  Egy falatka halhusi (500 Ft), tehát egy tombolajegyet, egy rakomány banán (2000 Ft) pedig négy esélyt jelent majd a sorsoláson, aki pedig az elefántoknak küldene egy bála szénát (1000 Ft adomány), az 2 tombola-szelvény reménykedő tulajdonosa lesz. Az összeget közvetlenül bankszámlánkra is lehet utalni egészen október 1-4 között, ebben az esetben kérjük, a közleménybe írjátok be az email címeteket, hogy a nyertesekkel fel tudjuk venni a kapcsolatot. (Számlaszámunk: 12010611-01714727-00100000)

A virtuális tombolahúzást október 4-én 20. órakor tartjuk, a nyertesek névsorát október 5-én közöljük. Velük azon az email címen vesszük fel a kapcsolatot, amelyet a támogatói oldalon, vagy a banki utalás közleményében megadnak.

Nyereménylista

Fődíj, a virtuális tombolán:

1 db Ajándékutalvány a noszvaji OXIGÉN FAMILY HOTEL 1 éjszakára, 2 felnőtt, 1 gyerek részére félpanziós ellátással, wellness használattal, gyerekanimációs programokkal, az Oxygén Familiy Hotel Superior Hotel, a Sheshe nevű zsiráf ezüst fokozatú támogatójától

Fődíj a vasárnapi sorsoláson:

2 db 2 fős voucher a  Sunday Brunch a LÁNG Bistro & Grill Éttermbe

A Voucherek 2022.03.30-ig beválthatóak a LÁNG Bistro & Grill Étteremben.

II. díj a virtuális tombolán:

Egy 30 000 Ft értékű Bookline ajándékkártya az Ekol Logistics Kft, a Rosie nevű pingvin ezüst fokozatú támogatója felajánlásában

II. díj az állatkerti sorsoláson:

Egy Feldobox családi élmény csomag + Ekol ajándékcsomag az Ekol Logistics Kft, a Rosie nevű pingvin ezüst fokozatú támogatója felajánlásában

További nyeremények: (Mind a virtuális, mind az állatkerti sorsoláson)

5-6-7

3-3 db tetszőlegesen választott állatkerti állat prémium örökbefogadási csomagja, az Állatkerti Alapítvány felajánlásában

8-9

2-2 db Mekk Elek mesefigurás ajándékcsomag, a ZOO-Ker Kft felajánlásában

10-11-12

3-3 db Bubó doktor mesefigurás ajándékcsomag, a ZOO-Ker Kft felajánlásában

13-14-15