Sztártesók koncert: köszönjük mindenkinek!

2017-08-24

Kezdjük a végén: Nagy sikert aratott kezdeményezésünk, az Állatkerti Alapítvány jótékonysági Sztártesók koncertje. A finálé után - köszönetünk jeléül - Király Lindát és Viktort az idén született kis zsiráfok (Irungu és Sheshe), Tóth Gabit és Verát a két nőstény oroszlánunk (Shakira és Kankai) a  Vastag Csabát és Tamást pedig a szibériai tigrisek (Niva és Norbi)  – tiszteletbeli nevelőszülőivé fogadtuk, mint ahogyan a műsorvezetői szerepben brillírozó barátjuk, Németh Kristóf már régóta gyakorolja a tigris-pótpapa szerepet.

A koncert élményét úgy sem tudjuk visszaadni, legfeljebb néhány fénykép erejéig.

A dalokat úgyis csak azok élvezhették (több mint kilencszázan), akik eljöttek a koncertre.

A „ráadás-dalt”, a kitűnő Rakonczai Viktor-Orbán Tamás szerzőpáros születésnapi köszöntőjét Az Ének Iskolája gyermeksztárjai adták elő, Alapítványunk 25. évfordulója tiszteletére. Az "Érted szól a dal" valójában az állatkerti állatokért szólt, hiszen a jótékonysági koncert bevételét - Alapítványunk célkitűzéseinek megfelelően - az ő javukra fordítjuk.