Újra webshop, húsvéti akcióval

2021-03-22

Számos különleges ajándékot kínálunk újranyitott webshopunkban és húsvéti akcióval is készültünk!

Szeretnél Frakk, Bubó doktor vagy Mekk elek gazdája lenni? Webshopunkból - és csakis innen - megrendelheted. Csak néhány kattintás, és már érkezik is a húsvéti ajándékcsomag: állatos könyvek, egyedülálló ajándéktárgyak, gyerekeknek való mese figurák és otthoni foglalkoztatók színesítik kínálatunkat. Ez utóbbiak - most a bezártság idején - különösen hasznosak lehetnek a gyerkőcök szórakoztatásában.

Húsvéti akció! Aki április 5-ig, azaz Húsvéthétfőig rendel Dr. Bubó plüsst, annak ajándék csokoládét teszünk a csomagjába! A népszerű és kedves mesefigurát itt lehet megrendelni:

Dr. Bubó plüssfigura

A járványügyi előírások miatt kizárólag házhoz szállítással vállaljuk a rendelések teljesítését.

A webshopon való vásárlással Alapítványunkat, így az Állakertet is támogatod.

2021. 03. 23.