Valentin-napi akció

2022-02-10

Bár a Valentin-nap az angolszáz országokból elterjedve vált a szerelmesek ünnepévé (Szent Valentin püspök emlékére, aki a jegyesek és a fiatal házasok védőszentje volt), nálunk is egyre növekszik kultusza. A szerelmesek ilyentájt megajándékozzák egymást: ki virággal, más csokoládéval, esetleg egy kellemes programmal. Lepd meg kedvesedet KÉT állatkerti élménnyel!

Ha meglepnéd szerettedet, válassz számára egy különleges ajándékot! Adj neki egy igazi, fenséges tigrist, vagy egy flegma, a világra fentről lenéző zsiráfot, esetleg egy játékos kis elefántot, cuki kispandát! De választhatsz olyan állatot is, akik egy életre választanak maguknak párt: akár egy pingvint, vagy egy fekete hattyút! Hogyan? Fogadd örökbe itt, az Állatkertben, legyetek közösen tiszteletbeli nevelőszülei. Több, mint 400 állatkerti lakó közül választhattok!

Bálint napi akciónkban – február 10-től február 14-ig - különleges élményt is kínálunk, hiszen a prémium csomagban két darab állatlátogatói szelvényt adunk, így a nevelőszülő kártyával együtt 2x2 belépési lehetőségetek lesz, hogy közösen meg is látogathassátok örökbefogadott kedvenceteket!

A prémium (15.000 Forintos adomány) örökbefogadási csomag a következőket tartalmazza:
- oklevél, akár kettőtök nevére kiállítva
- az örökbefogadott állat életrajzi lapja
- fotó a kedvencetekről
- kitűző
- nevelőszülőkártya, amely díjmentes belépést biztosít egy főre az évente kétszer megrendezésre kerülő Nevelőszülők Találkozóján 2022. május 15-én és 2022. október 2-án
- 1 helyett 2 db állatlátogatói szelvény, amellyel 2022. december 31-ig alkalmanként egy fő egyszeri belépésére jogosít a Fővárosi Állat- és Növénykertbe
Az örökbefogadás párodnak tökéletes meglepetés is lehet, intézheted online, vagy személyesen, az Állatkert főkapuja melletti, az utcáról is megközelíthető alapítványi irodánkban. De kiválaszthatjátok közösen is „fogadott gyermeketeket” és ha mindezt a Bálint-napi akciónk alatt teszitek, akkor még egy kedvezménnyel kedveskedik az Állatkert: párosan érkezve egy jegy áráért látogathatjátok meg az Állatkertet.