Volt egyszer egy kiállítás

2015-08-10

Alapítványunk fotósa, László Melinda lassacskán tíz éve gyűjtögeti az Állatkert lakóinak fotóit. Első (de biztosan nem utolsó) önálló kiállításának a Benczúr Hotel adott otthont. A kiállítás ugyan már véget ért, de a poszterek utóélete csak most kezdődik.

Linda képeit sokan ismerik, - itt, a honlapon például az örökbe fogadható állatokat is ezeken keresztül ismerhetik meg a jövőbeli nevelőszülők, az ő kollekciója díszíti kulcstartóinkat és hűtő mágneseinket is, de azért egy fotókiállítás mégiscsak más! És másról árulkodnak a poszter-méretű képek is: nem csak a biztos technikáról tudósítanak, hanem beavatottá teszik a szemlélőt.  Állatkertünk legeredetibb lakóit, megismételhetetlen pillanatait hozzák közel.

Ezek a remek poszterek most „örökbefogadóra” várnak Alapítványunknál. Azoknak ajánljuk, akik valóban maradandó emlékkel szeretnék megőrizni a pillanatot.

Jövőre pedig biztosan összegyűlik még egy kiállításnyi fotó.