Digitális röntgenre kérjük az 1 százalékokat

2015-04-15

Nadírt, az Állatkert hím párducát készítik elő röntgenvizsgálathoz az állatorvosok. De rajta kívül az összes állatkerti állat – az elefánttól az zsiráfig – rászorulhat a vizsgálatra, ami egy új mobil digitális röntgennel sokkal könnyebb és biztonságosabb lenne az állatoknak. Az Alapítványunk számára felajánlott szja1% -okat egy ilyen korszerű berendezés beszerzésére fordítjuk.

Az állatkerti állatok mellett állatorvosaink évente több ezer, a jó szándékú emberek által beszállított, mentett állatot is kezelnek: szárnyaszegett cinegék, fecskék, áramütötte sólymok, törött lábú sünök, azaz a legkülönbözőbb fajú és méretű állatok várnak az új röntgenberendezésre. Közhasznú Alapítványunk minden tevékenységével az Állatkertet támogatja, így a röntgen beszerzésében is.

Kérjük, segítse Ön is személyi jövedelemadójának 1%-ával.

Letölthető nyilatkozat: