Egy állati jó céges ajándék karácsonyra

2023-11-17

Mindjárt itt az ünnep és még nem tudod, hogy mi legyen a céges ajándék?

Válassz olyan ajándékot, amellyel jótékony célt is szolgálsz!

Az Állatkerti Alapítványnál segítünk kitalálni, mi lehet céged számára a legjobb megoldás:

• Különleges, az állatokhoz és cégetekhez egyaránt kapcsolható egyedi ajándékok megrendelése?
  • Egy szabadtéri program az Állatkert zárása után forralt borral, mézeskaláccsal, tanulságos és szórakoztató információkkal az állatokról?
  • Egy állatkerti állat – amit akár közönségszavazással választhattok ki – névleges örökbefogadása, amit az állat kifutójánál lévő tábla is tanúsít évente egymillió látogató számára?

A Budapesti Állatkertben majdnem ezernyi állatfaj él, Alapítványunknak pedig hasonló számú ötlete van arra, hogy miként legyen különleges az idei Karácsonyotok.

Ha az Alapítványunktól rendelsz programot vagy ajándékot, akkor jótékony módon segíted az állatkerti állatokat, ezzel is szívmelengető, közösségi élményt szerezve céged munkatársainak.

Egyeztessük a részleteket egy állati jó ajándékról!

Kapcsolatfelvétel: info@allatkertialapitvany.hu

Telefon: 06 20 203 80 83