Nyerd meg a karácsonyi ajándékodat!

2023-12-07

Ismét karácsonyi tombolát hirdetünk, hogy segítsünk a fa alá kerülő ajándékok összegyűjtésében, és ti is segíthessetek! Aki 2023. december 7-13. között Támogatás oldalunkon keresztül támogatja az állatkerti lakókat, 500 forintnyi adományonként egy-egy virtuális tombolaszelvényt kap.

Virtuális tombolánk mindig népszerű, hála a nagyszerű támogatóink által felajánlott értékes nyereményeknek. Mostani akciónkkal, megnyerheted a 60 értékes karácsonyi ajándék egyikét úgy, hogy egyúttal az Állatkertet is támogatod! Aki december 7-13. között részt vesz „Egy falatka Állatkert” kampányunkban és támogatást küld a honlapunk Támogatás oldalán keresztül, az 500 forintonként egy virtuális tombola sorsjegy birtokosa lesz. Egy falatka hal a pingvineknek 1 tombolajegyet ér, egy bála széna 1000 Ft-ért az elefántoknak 2 db szelvényt, egy kis friss bambusz a kis pandáknak 2000 Ft-ért négy szelvénnyel egyenértékű, aki pedig a vombatvár költségeibe szállna be 5000 forintért, az máris 10 db tombolajegyet szerzett magának. Nyerési esélyeidet természetesen megsokszorozhatod több adomány küldésével is, amit az állatkerti lakók nevében hálásan köszönünk!

Az összeget közvetlenül bankszámlánkra is lehet utalni december 7. és december 13. között,- ebben az esetben fel kell tüntetni a közleményben az utaló email címét, hogy a nyertesekkel fel tudjuk venni a kapcsolatot. (Számlaszámunk: 12010611-01714727-00100000). Az átutalt adomány értékére is vonatkozik, hogy 500 forintonként egy tombolaszelvénnyel büszkélkedhet támogatónk, így tetszőleges összeget is lehet utalni.

Tombolajegyeket a fent említett módokon december 13-án éjfélig lehet vásárolni. A sorsolás december 14-én történik, a nyertesek nevét Facebook posztunkban közöljük, s üzenetben vesszük fel a nyertesekkel a kapcsolatot, hogy még időben odaérjen a karácsonyi ajándék.

A nyerteseket azon az email címen értesítjük, amelyet a támogatói oldalon, vagy a banki utalás közleményében megadnak. A tombola nyereményeket egy hónapon belül lehet átvenni, az emailben egyeztetett módon.

Íme, a nyereménylista:

1. és 2. díj: Egy-egy 50.000 Ft-os vásárlási utalvány a Kifli.hu - Sauda bronz fokozatú támogatójának - felajánlásában. Az utalvány levásárolható a kifli.hu oldalán, s a csomagot házhoz is szállítják.

3. díj: Páros belépőjegy Fenyő Miklós ünnepi koncertjére december 27-re a BOK Sportcsarnokba, Fenyő Miklós felajánlásában

4. díj: Extra örökbefogadás, Gundel palacsintával, kávéval a Gundel Étterem Kávéház felajánlásában

5. díj: Mesekönyv csomag az Aldi, a Sanyi nevű pingvin arany fokozatú örökbefogadójától

6-10. díj: Állati lábnyomcsomag, 4-4 választható lábnyommal az Állatkerti Alapítvány felajánlásában

11-19. díj: Mesecsomag a Micimaci.hu, Basil nevű oroszlánunk bronz fokozatú támogatójának felajánlásában

20-22. díj: Ismeretterjesztő könyvcsomag a Tesloff Babilon felajánlásában

23. díj: Mizo ajándékcsomag a Mizo - Zserbó nevű sörényes hangyászkölyök ezüst fokozatú támogatójának - felajánlásában

24-25. díj: Eisberg nagy ajándékcsomag az Izabella nevű teve bronz fokozatú támogatójától

26. díj: Mindenmentes finomságok a Mentes Cukrászüzem felajánlásában

27-29. díj: Játékcsomag az Állatkerti Alapítvány felajánlásában

30-31. díj: Kozmetikai ajándékcsomag az Avon - az üregi nyulak bronz fokozatú támogatójának – felajánlásában

32-34. díj: Szörpválogatás a Pölöskei szörpökből Sanyi, a pingvin arany fokozatú támogatójának felajánlásában

35: Moments ostyacsomag

36-40. díj: Kozmetikai ajándékcsomag, arany fokozatú támogatónk, a C&C Laboratory felajánlásában

41-44. díj: Ismeretterjesztő könyv + dvd csomag az Állatkerti Alapítvány felajánlásában

45: Bátor tábor ajándékcsomag

46-52. díj: Oázis vásárlási utalvány az Oázis Kft, Gülü nevű tevénk bronz fokozatú örökbe fogadójának felajánlásában

53-60. díj: 2024-es Állatkerti falinaptár, az Állatkerti Alapítvány felajánlásában

Alapítványunk átláthatóan működő, etikus adománygyűjtő szervezetként a tombolajátékban befolyt összeget az állatkerti állatok javára fordítja.

Sok szerencsét kívánunk mindenkinek!

Tombolajegyek vásárlása ITT!

Játékszabályzat